هلالیون

دانلود نوحه از حاج عبدالرضاهلالی وسایر مداحان

ارسال شعر
نویسنده : محمدموسوی - ساعت ۳:٢٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۱/٢٥
 

   ارسال شعر   

بسمه تعالی
**توجه**
این پست توسط واحد فرهنگی هیئت الرضا (ع) محفل بسیجیان و رهروان شهدا ارسال گردیده است.

با توجه به درخواست بیشمار مخاطبان هیئت الرضا (ع) محفل بسیجیان و رهروان شهدا جهت ارسال شعر به جناب آقای هلالی ، خواهشمند است شعراء محترم، متن شعر خود و توضیحات مربوط به آن را به آدرس helali@behesht.info ارسال نمایند.

بدیهی است تمامی ایمیل های ارسالی توسط آقای هلالی بررسی خواهد شد.

خواهشمند است در ارسال اشعار به حق مولف آن توجه نموده و از ارسال اشعار متعلق به افراد دیگر خودداری نمایید.


 
 
 
نویسنده : محمدموسوی - ساعت ۳:۱۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۱/٢۳
 

هیئت الرضا(ع) محفل بسیجیان و رهروان شهدا   

بسمه تعالی
**توجه**
این پست توسط واحد فرهنگی هیئت الرضا (ع) محفل بسیجیان و رهروان شهدا ارسال گردیده است.

هدف از ارسال این پست , تبیین راه های ارتباطی هیئت الرضا(ع) محفل بسیجیان و رهروان شهدا و همچنین امور خیریه و امور مالی هیئت الرضا(ع) محفل بسیجیان و رهروان شهدا می باشد.

الف ) راه های ارتباطی هیئت الرضا(ع) محفل بسیجیان و رهروان شهدا :

١-سایت بهشت

کلیه جلسات هیئت الرضا(ع) محفل بسیجیان و رهروان شهدا به صورت همزمان بر روی سایت بهشت به آدرس www.behesht.info قرار می گیرد.

٢- وبلاگ قبله هفتم

به منظور ارتباط دوست داران اهل بیت علیهم السلام با جناب آقای حاج عبدالرضا هلالی بر روی آدرس www.ghebleye7.ir در دسترس است.

٣- وبلاگ بچه های بهشت

وبلاگ بچه های بهشت به آدرس www.majidiye.ir ، جهت ارتباط بیشتر هیئت الرضایی ها تاسیس گردیده است.شما می توانید مطالب خود را جهت انتشار در این وبلاگ به info@majidiye.ir ارسال نمایید.

۴-تلفن گویا :

همواره با تماس با تلفن گویای هیئت الرضا(ع) محفل بسیجیان و رهروان شهدا به شماره ٢٢۵١٢۵٣۶- ٠٢١ می توانید از زمان و محل جلسه بعدی هیئت الرضا(ع) محفل بسیجیان و رهروان شهدا مطلع شوید.

۵-سیستم پیامرسان :

با عضویت در سیستم پیامرسان هیئت الرضا(ع) محفل بسیجیان و رهروان شهدا از زمان جلسات آن مطلع خواهید شد.

جهت عضویت در سیستم پیامرسان هیئت الرضا(ع) محفل بسیجیان و رهروان شهدا , یک پیام کوتاه بدون متن به شماره  ٣٠٠٠٨١٢٣ ارسال نمائید.

۶-پست الکترونیک :

شما می توانید مسائل , مشکلات , انتقادات و پیشنهادات خود را در مورد هیئت الرضا(ع) محفل بسیجیان و رهروان شهدا و سایت بهشت را از طریق پست الکترونیک info@behesht.info  منقل نمائید. همچنین می توانید جهت ارتباط با جناب آقای هلالی از آدرس helali@behesht.info  استفاده نمائید.

ب) امور خیریه :

هیئت الرضا(ع) محفل بسیجیان و رهروان شهدا از رمضان سال ٨۶ اقدام به توزیع صندوق های صدقات و خیرات جهت کمک به مستمندان و خانواده های بی سرپرست و تامین جهیزیه نیازمندان نموده است. که اکنون بعد بیش از یکسال تعداد زیادی از خانواده های نیازمند در انتظار تامین منابع مالی جهت رفع نیازمندی های خود و یا تامین جهیزیه می باشند. افراد می توانند ضمن مراجعه به محل هیئت الرضا(ع) محفل بسیجیان و رهروان شهدا نسبت به دریافت صندوق های فوق اقدام نمایند. همچنین تلفن شماره ٠٩٣۵۶۵٣١٠١٠ همه روزه از ساعت ١۶ تا ٢٠ جهت هماهنگی تحویل صندوق های پر شده پاسخگوست.همچنین خیرین محترم می توانند کمک های نقدی خود را به حساب ١٧٢٨١٢۵ بانک سپه شعبه رسالت تهران شاخص ١١٨۵ به نام علی فرشید فر و حمید عبداللهی واریز نمایند.

همچنین به اطلاع می رساند موسسه خیریه وابسته به هیئت الرضا(ع) محفل بسیجیان و رهروان شهدا با نام بهشت امام حسن مجتبی (ع) ، در شرف تاسیس است که به محض تاسیس آن , کلیه امورات خیریه هیئت الرضا(ع) محفل بسیجیان و رهروان شهدا به این موسسه منتقل خواهد شد.

ج) امور مالی هیئت الرضا(ع) محفل بسیجیان و رهروان شهدا :

در پاسخ به سوال و درخواست محبان اهل بیت علیهم السلام مبنی بر اعلام شماره حساب جهت کمک به تامین هزینه های برگزاری جلسات هیئت الرضا(ع) محفل بسیجیان و رهروان شهدا حسابهای ذیل به حضور معرفی می گردد:

حساب سپرده  ٠٢٠۵٣۶۴۶۵۶٠٠۶  سیبای بانک ملی به نام هیئت الرضا(ع)محفل بسیجیان و رهروان شهدا

و همچنین شماره کارت ۶٢١٩٨۶١٢٠١٠۴٨٢٨۶ بانک سامان و ۶٠٣٧٩٩١٠٧۶٠٣١٨٨٣ بانک ملی به نام حمید عبداللهی , جهت انتقال وجه از طریق کلیه دستگاه های خود پرداز کلیه بانک های متصل به شبکه شتاب.

خواهشمند است در صورت واریز وجه به هر یک از حساب های فوق(خیریه و امور مالی هیئت الرضا(ع) محفل بسیجیان و رهروان شهدا)  مراتب را با ذکر تاریخ ، مبلغ و نوع مصرف به پست الکترونیک info@behesht.info  اعلام فرمائید.

سایه مقام معظم رهبری مستدام


 
 
فاطمیه
نویسنده : محمدموسوی - ساعت ۳:۱٢ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۱/٢۳
 

 

احیای ایام فاطمیه احیای غضب حضرت زهرا ( علیها السلام) و غضب الهی است بر غاصبان خلافت چرا که :

                         (( ان الله لیغضب لغضب فاطمَة ))

                      خداوند به خاطر غضب فاطمه غضب می کند

برپایی خیمه های عزای فاطمی ، کشیدن خط بطلان است بر خلافت سردمداران سقیفه بزرگداشت این ایام تداوم نهضت فاطمی است در اعلان حقانیت امیر مؤمنان( علیه السلام ) ، آری فاطمیه فر یاد مظلومیت از حنجر تشیع در گوش عالمیان ، فاطمیه زمزمهء بغض آلود محّب علی است در ترویج ولایت و اصلاح عقاید و اخلاق امّت پیامبر صلی الله علیه و آله باشد که فاطمیهء امسال پرشور تر ، پر رنگ تر و فاطمی تر باشیم.

 

                             


 
 
سال نو
نویسنده : محمدموسوی - ساعت ۳:٠٦ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۱/٢۳
 

امسال سال همت مضاعف و کارمضاعف است که امید وارم برای شما سال پر بار باشد