دریافت مصاحبه حاج رضا هلالی و حاج روح الله بهمنی با مجله نسل امروز با کیفیت مناس

برای دریافت بر روی فایل مورد نظر کلیک کرده و به صفحه دریافت بروید:

 

صفحه اول-هلالی و بهمنی-فرهنگ عشق 

 

صفحه دوم-هلالی و بهمنی-فرهنگ عشق

صفحه سوم-هلالی و بهمنی-فرهنگ عشق

صفحه چهارم-هلالی و بهمنی-فرهنگ عشق

صفحه پنجم-هلالی و بهمنی-فرهنگ عشق

صفحه ششم-هلالی-بهمنی-فرهنگ عشق

صفحه هفتم-هلالی و بهمنی-فرهنگ عشق

صفحه هشتم-هلالی و بهمنی-فرهنگ عشق

صفحه نهم-هلالی و بهمنی-فرهنگ عشق

صفحه دهم-هلالی و بهمنی-فرهنگ عشق

نکته بسیار جالب:وقتی در این مصاحبه از حاج رضا می پرسند سبک های چه مداحی رو می پسندد و حاج رضا جواب می دهند:احمد گودرزی!همان مداح جوانی که در هیئت الرضا گاهگاهی حضور پیدا می کند و شبیه مرحوم ذاکر می خواند.

/ 3 نظر / 78 بازدید
غربت در غیبت

رهبرم سيد است ، نامش علي است ، شهرتش خامنه ايي ، فرزند روح الله و از سلاله رسول الله و از طيبه پاکان و از يادگاران قافله شهدا، او جانباز است. او سقاست، سقاي ما بسيجي ها ، کلامش زلال تر از آب است با قامتي رعنا و استوار ،اما در دلش جز خون خبري نيست ، اين را مي دانم چون در دلش جاي دارم دلش شکسته است ، سينه اش پر درد است و رنج دوران بر قامتش سنگيني روا داشته است او جان من است و من بسيجي ام . التماس دعا اللهم عجل لولیک الفرج المهدی (روحی فداک)[گل]

منتظر

ابلیس به خداوند ... در ربیع الابرار آمده است که ابلیس گفت: خداوندا بندگان تو، تو را همی دوست دارند و عصیانت کنند، اما مرا دشمن همی دارند، ولی اطاعتم همی کنند، جوابش آمد که ما اطاعت ایشان از تو را به دشمنیشان با تو بخشیدیم، و هر چند که با همه ی عشق اطاعتمان نکنند ایمانشان را پذیرفتیم . { کشگول شیخ بهائی، صفحه ی 312 } . سلام علیکم خدا قوت سپاس از حضورتان. یا علی مددی مولا جانم.

زارع

سایتت را دیدم فقط وقتی میایم تو سایتت یاد محرم میافتیم نوکرتم